ZMENA ORGANIZÁCIE AMBULANCIE

Vyšetrenie začína už vtedy, keď si pomyslíte, že by ste mali navštíviť ambulanciu. Myslím si, že má veľký význam, aby nechodili ľudia na ambulanciu náhodne, ale aby chodili organizovane, ak sa nedá ich problém vyriešiť inak. Preto pozrite v odkazoch krátke info, akú sú možnosti ako postupovať.

intro https://youtu.be/A1_mcov1_8E

80:20 https://youtu.be/YWLr1fwYEMQ

vysetrenie https://youtu.be/A7wIbElnYw8

vysetrenie 1 https://youtu.be/Bb_hdj1NU0M

kožné problémy https://youtu.be/8wTD-NcZspc

bolesti hrdla https://youtu.be/hTAwSzcAYzw

IMC https://youtu.be/SuXW4Grrm5w    

bolesti brucha https://youtu.be/ly_qmkj52TI

Čo sa týka požívania telefónu, tak poprosím používať len pevnú linku 0432388386 a postupovať podľa menu ústredne. OD 1.9.2022 budú kvôli ochrane komunikácie aj mobilné čísla presmerované na ústredňu, aby sme mali nahrávku.

Predpis liekov

  • Ak potrebujete predpis chronicky užívaných liekov, využite ako prvú túto možnosť: https://napislekarovi.sk/a86762
  • Ak sa nedá prostredníctvom formulára, tak požiadajte o predpis telefónom zanechaním odkazu po zvolení príslušnej voľby v menu. O vybavení budete informovaný sms, ak voláte z mobilu alebo telefonátom, ak voláte z pevnej linky.

Karanténa súvisiaca s COVIDOM

OBJEDNANIE

  • na osobné vyšetrenie na ambulancii vyplnte formulár „krátka správa“  https://napislekarovi.sk/a86762, kde popíšte svoj problém, budeme vás čo najskôr kontaktovať, za účelom dohodnutia ďalšieho postupu
  • na preventívnu prehliadku, na prehliadku do práce, predoperačné vyšetrenie, prehliadku pri vysokom tlaku a pri poruche krvných tukov sa objednajte priamo do objednávacieho kalendára cez www.objednatvysetrenie.sk